O nás

Vítejte u nás v KART Areně! 

V KART Areně jsme už od roku 2007 připraveni uspořádat návštěvníkům skvělou zábavu. Neustále vymýšlíme nová a nová vylepšení. Noční jízdy na motokárách, skvělou pizzerii pro vaše pohoštění nebo se ujmeme přípravy té nejlepší party. Přijďte se k nám pobavit i vy! S rodinou, kolegy nebo spolužáky. 

Jak to všechno začalo 

Motokáry máme v krvi! Zakladatel, pan Savčuk, byl vždy příznivcem autosportu a závodů motokár. A v jeho šlépějích pokračuje i jeho syn, který se dnes účastní celorepublikových závodů. Proto chtěl tento skvělý sport zprostředkovat i ostatním. 

Rozhodl se postavit motokárovou trať. Od jejího otevření ji pořád vylepšujeme, přemýšlíme, jak ji udělat pro naše návštěvníky ještě lepší a čím jim pobyt u nás zpříjemnit. Najdete proto u nás skvělou pizzerii, uspořádáme vám akci na míru a samozřejmě se u nás projedete na skvělých motokárách. 

   

Užitečné informace pro návštěvníky 

  • Platba kartou je u nás možná. 
  • Zaparkovat můžete na obřím parkovišti hned vedle arény – je zde místo i pro velké firmy. 
  • Najíst se můžete u nás, připravíme vám skvělou pizzu, máme i posezení venku. Dáte si u nás také kávu, něco k pití nebo zmrzlinu. 
  • Na dráze může jezdit 5-7 jezdců najednou. 
  • Na sebe si vezměte sportovní obuv. Dámy, myslete na své pohodlí, podpatky nejsou při řízení motokáry vhodné. 
  • Své věci si můžete odložit na bar, rádi vám vaši tašku, batoh či kabelku pohlídáme, zatímco se budete bavit. 
  • Rezervace na tel: 731 587 944, 603 496 056 nebo na e-mailu: info@akartarena.cz 

Čeká na vás skvělá moto jízda i nezapomenutelná akce 

Hlavním lákadlem naší arény je samozřejmě motokárová trať, která je jedinečná svým rozložením. Je totiž spojená s venkovním prostorem. Střídavě tak jezdíte venkem po dráze a vnitřkem haly. Velikou zajímavostí a zpestřením jsou pak noční jízdy, které pro vás dokážeme zajistit třeba i o půlnoci. 

Připraveni jsme opravdu na vše! Jezdí k nám rodiny, jednotlivci i skupiny, vítáme u nás školní výlety a přijíždějí sem i kolegové na svůj teambuilding. Připravíme vám také rozlučku se svobodou, narozeninovou oslavu i velkou party podle vašeho gusta. Ať máte jakékoliv přání, rádi vám ho splníme. Pro návštěvníky jsme už připravili třeba casino nebo diskotéku. Pro představu, největší akce, kterou jsme u nás pořádali, měla 800 účastníků!