22 komentářů

  1. Dobrý den,
   V provozním řádu máme povoleny jezdce od dvanácti let, ale máme tu i sedmileté jezdce. Je to pouze na zodpovědnosti rodičů. Záleží na fyzické a mentální vyspělosti. Nejlépe je zastavit se u nás s dítětem, vyzkoušet si sednout do motokáry, zda bezpečně dosáhne na pedály a krokem s ním projet jedno kolo.

 1. Dobrý den, zajímá mě, zda se liší cena za noční jízdy? A zda je stejná cena za skupinové jízdy v po-pá i o víkendu a to i v případě dvacetiminutových jízd? Díky za odpověď.

  1. Dobrý den,
   Rozdílná cena je pouze u desetiminutových jednotlivých jízdenek. Cena u nočních jízd, u dvaceti a třiceti minutových i u skupinových jízdenek je neměnná.
   S pozdravem R.Boušek

  1. Dobrý den,
   Ano se slevomatem spolupracujeme. Momentálně jsou ve slevomatu nabízeny vouchery s uplatněním od 1.4.2020 do 31.5.2020. Voucher nelze uplatnit jinak, než jak je na něm uvedeno.
   S přátelským pozdravem Tým Kartaréna Litomyšl

 2. Dobrý den, mohu se jízdy zúčastnit, když je mi 16 let a kamarádovi 15 let?
  Šli bychom bez rodičů, tak jestli nám jízdenku prodáte.
  Děkuji za odpověď.

 3. Dobrý den, chci se Vás zeptat zda když dnes 27.10. Přijedeme cca kolem 11.30 budete mít otevřeno a volno pro 2 jezdce. Děkuji Vám. M. Baláš

  1. Dobrý den,
   Omlouvám se, ale nejsme schopni reagovat okamžitě na dotazy z webu. Vhodnější je telefon, ale pravděpodobně ano. Je otevřeno a není tam ani žádná rezervace.

 4. Dobrý den,prodáváte Prosím dárkové poukazy jako možný dárek k vánocům? A máte je případne přímo na míste?

 5. Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik lidí může být v jedné skupině (když bysme si zamluvili těch 10 jízd po 10 minutách)? Děkuju, Vilímková

  1. DD,
   Na dráhu pouštíme současně maximálně 5 motokár. Je to především z důvodu bezpečnosti.

Zanechat zprávu

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..